Návrh vodovodního systému – neboli rozvody vody, na první pohled nepředstavuje nic složitého. Ovšem na ten druhý pohled jde o poměrně složitý systém, který by měl být prováděn s přihlédnutím k technickým a rozměrovým charakteristikám instalovaného potrubí, doporučením pro uspořádání míst jeho umístění (koupelny, kuchyně) a použití pomocného zařízení, příslušenství. Uspořádání vodovodních potrubí v bytě musí znamenat jasné schéma. Proto je tak důležité zvolit správné uspořádání přívodu vody v domě, nebo v bytě. Koneckonců to ovlivní zejména to, zda do všech míst spotřeby bude proudit dostatečný tlak vody.

Jsme profesionálové ve svém oboru, a tak nabízíme své služby, které se týkají instalatérských prací, kam patří i rozvody vody, a to i včetně opravy vodovodního potrubí. V některých případech může dobře navržený projekt výrazně zjednodušit snížit provozní náklady.

Rozvody vody, opravy vody nejsou jedinými službami, které nabízíme. Patří sem také montáž topných systémů, montáž a výměna zařizovacích předmětů, montáže vodoinstalací. Naše portfolio služeb zahrnují také solární systémy, rozvody plynu a čištění kanalizace.

Máte zájem o tuto službu?

Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku na míru