Instalatér je hlavní specialista na údržbu průmyslových a obytných budov. Zabývá se obnovou, údržbou a montáží vodoinstalace a patří mezi nejžádanější profese na trhu. Instalatérské práce nejsou jen pracovní úkony související s montáží umyvadla nebo zapojením pračky. Je to také montáž související s kanalizací a zásobováním vodou, bez nichž je pohodlný život moderního člověka nemyslitelný.

Naše firma se několik let zabývá službami, které jsou pro moderní domácnost velmi důležité. Nabízíme nejen instalatérské práce, ale také rozvody vody, opravy vody, montáž topných systémů, montáž a výměna zařizovacích předmětů, montáže vodoinstalací. Naše portfolio služeb zahrnují také solární systémy a rozvody plynu.

Přijďte a přesvěčdte se sami o našich kvalitních službách a příznivých cenách. Máme bohaté zkušenosti a rádi vám pomůžeme v jakékoliv situaci, která vyžaduje pomoc instalatéra.

Zaměřujeme se především na oblast Hořice, Miletín, Dvůr Králové nad Labem, Lázně Bělohrad, Smiřice, Jaroměř, Nechanice, Pilníkov, Hostinné, Nová Paka, Česká Skalice.

Chcete vědět víc o našich službách?

Prohlédněte si všechny naše služby a vyberte si z nich tu, co potřebujete.